^Powrót do Góry
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Facebook

Statystyki

191105
Dzisiaj
Wczoraj
Tego tygodnia
Ostatniego tygodnia
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Od początku
23
7
85
174748
353
290
191105

Twój IP: 44.221.70.232
Czas: 2024-05-19 12:11:33

Podziękowania

SPECJALNE PODZIĘKOWANIA

Bywają w życiu chwile, które w pamięci zostają
i choć czas szybko mija, one nie przemijają.
Są też osoby, które raz poznane,

bywają w życiu niezapomniane.

Chcieliśmy ogromnie podziękować organizatorkom akcji charytatywnej „Wszystko dla Asi”, pani Marzenie Bartelik i pani Emilii Jaśniak, które są opiekunkami samorządu uczniowskiego w Zespole Szkół w Rokitach. Dzięki inicjatywie i wytrwałości tych pań i uczniów z samorządu zostały zaproszone do akcji inne szkoły z gminy Czarna Dąbrówka. W akcję było zaangażowane sporo osób głownie uczniowie, nauczyciele, pracownicy Zespołu Szkół z Rokit, Nożyna i Czarnej Dąbrówki oraz Szkoły Podstawowej z Jasienia. Dlatego też pragniemy z całego serca podziękować WSZYSTKIM osobom, które w jakikolwiek sposób uczestniczyły w akcji, za WSPANIAŁĄ ORGANIZACJĘ, ZAANGAŻOWANIE, za bardzo WIELKIE SERCA, za UŚMIECH, SŁOWO OTUCHY I ZROZUMIENIA, za atmosferę pełną CIEPŁA I MIŁOŚCI, za to, że ASIA POCZUŁA SIĘ W TYM DNIU WYJĄTKOWO, BO WSZYSTKO BYŁO ZORGANIZOWANE WŁAŚNIE DLA NIEJ, DLA NASZEJ MAŁEJ KRÓLOWEJ. Miło jest wiedzieć , że żyją wśród nas osoby, na których możemy polegać i które są dla nas wsparciem, opoką. Nadal na myśl o tym „wielkim czynie” w oku kręci się łza i myślę, że tak już pozostanie. Będziemy zawsze pamiętać o ludziach o WIELKIM SERCU, którzy pomogli naszej kochanej córeczce pójść o krok dalej, rozwijać się, aby w przyszłości, miejmy nadzieję, mogła poradzić sobie samodzielnie w tak trudnym życiu.

Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie...
a moim szczęściem jest to,
że żyję wśród Was!


DZIĘKUJEMY!!!

Asia z Rodziną

 

******************************************************************************************


Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły.
Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie.
Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń.Dziękujemy wszystkim ludziom o wielkich sercach, którym los naszej kochanej córeczki nie jest obojętny….


Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom, które składając zeznanie podatkowe PIT za 2010 rok przekazały 1% swojego podatku na rzecz dalszego leczenia i rehabilitacji naszej córeczki Joasi.

Dziękujemy
Wdzięczni Rodzice Asi.Pragniemy również podziękować wszystkim specjalistom, którzy ciężko pracują z Asią abyśmy mogli wspólnie cieszyć się z naszych małych sukcesów w terapii.
Dziękujemy psychologom, pedagogom, logopedom, terapeutom integracji sensorycznej, hipoterapeutom, fizjoterapeutom oraz pracownikom OREW-u za okazaną nam pomoc, wsparcie, zawsze dobre słowo otuchy i zrozumienia. Dzięki Wam Asia ma szansę powrócić do zdrowia!!!!

Dziękujemy
Wdzięczni Rodzice Asi.Ogromne podziękowania również dla Fundacji Polsat, która przyznała nam dotację na specjalistyczne badania laboratoryjne wykonywane w prywatnej klinice Vega Medica w Warszawie.
 
        
Dziękujemy
Wdzięczni Rodzice Asi
Wioleta i Marek Pobłoccy.


******************************************************************************************

Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom, które składając zeznanie podatkowe PIT za 2011 rok przekazały 1% swojego podatku na rzecz dalszego leczenia i rehabilitacji naszej córeczki Joasi.

Dziękujemy
Wdzięczni Rodzice Asi.


Chcielibyśmy również podziękować Pani Psycholog Malwinie Kuklińskiej, która pracowała bardzo intensywnie z Asią od kwietnia 2010 roku do grudnia 2011 roku w ramach specjalistycznych usług opiekuńczych. Dziękujemy za systematyczną terapię, za zaangażowanie, ciepło i ogromne serce, które wkładała Pani w pracę z naszą kochaną córeczką. To dzięki Pani Asia zrobiła ogromny krok do przodu. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni! Asia na pewno nigdy Pani nie zapomni. I mamy nadzieję, że Joasia też gdzieś w Pani pamięci pozostanie.Niezapominajki to są kwiatki z bajki!
Rosną nad potoczkiem, patrzą rybim oczkiem.
Gdy się płynie łódką, śmieją się cichutko
I szepczą mi skromnie: „Nie zapomnij o mnie”.

Maria Konopnicka


Copyright © 2013. Autystyczna Asia Rights Reserved.